HYDRUS TECH 2.0

HYDRUS TECH 2.0
HYDRUS TECH 2.0 - УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ, ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, ДОСКОНАЛІСТЬ.

Інтерфейс на базі кольорового сенсорного екрана. Додаток для мобільного телефону чи планшету для дистанційного керування. Інтегроване ADSL-підключення.

Конструкція надійна і компактна. Надійність конструкції та функціонування Hydrus Tech в основному досягаються за рахунок монтажу обладнання без застосування зварювання. Компактна надійна система з функціональним оригінальним дизайном.

Система Shape Fit. Система Shape Fit була створена для доступу раніше недосяжних місць (простір під спойлерами та заднє скло, встановлене під дуже гострим кутом). Нахил вертикальних щіток не тільки в напрямку назовні, але й у напрямку передньої частини автомобіля забезпечує чудове миття навіть для встановленого під дуже гострим кутом заднього скла.

Продуктивність HYDRUS TECH 2.0 PRIMIUM,AIR PLUS. Рентабельність, починаючи з 450 мийних операцій на місяць і до 1400 мийних операцій на місяць.

Компактні розміри - висока продуктивність при невеликому задіяному просторі. Компактні розміри порталу дають можливість оптимізувати простір автомийки та встановити обладнання на невеликій площі або на місці раніше встановленого обладнання: за рахунок згинання важелів подачі піни задіяну площу можна зменшити ще на 30 см. Версія LARGE ідеально підходить для великих автомобілів, наприклад, середньорозмірних позашляховиків, які потребують більшого простору, особливо при розгорнутих бічних дзеркалах.

Новий дисплей. Простий і зрозумілий. Світлодіодний дисплей на передній поверхні відображає всі етапи циклу миття. Може показувати рекламні матеріали, вибрані власником автомийки, а також корисну інформацію в разі використання машини за принципом самобслуговування.  Дисплеї на колонах порталу показують підсвічені символи, які допомагають клієнтам точно припаркувати автомобіль у потрібному для початку циклу миття місці.

Версія PREMIUM. Обробка контуру автомобіля.У машинах цієї версії горизонтально діє високий тиск, етапи миття та сушіння виконуються відповідно до контуру автомобіля. Водяні форсунки й повітродувки скеровуються асиметричним відбивачем, у повній відповідності з обрисами автомобіля, у тому числі спереду і ззаду автомобіля.

Боковий осушувач TSD TURBO. Першокласна система сушіння.TSD: рішення для "мертвих зон" під час стандартних етапів сушіння: традиційні вентилятори скеровують потік повітря між бічними стінками, а верхні вентилятори створюють вихор у центрі, частково розсіюючи потік повітря перед тим, як він дістанеться автомобіля.


Замовити прайс

HYDRUS TECH 2.0
HYDRUS TECH 2.0
Зв'язатися з нами
ПІБ*
Компанія*
Місто*
E-mail*
Телефон*
Категорія питання*
Коментарі*